Konačni rezultati INFOS2018 – Republičko takmičenje

niste logovani

Stari username, password, email adresa više ne važe. Morate da se registrujete kao novi korisnik sa novim drugačijim username, password, email adresom!!!
REGISTRACIJA ZA SAJT
PRIJAVA ZA INFOS2019
PROVERA-IZMENA INFOS2019
UČESNIK SA ISTIM USERNAME I PASSWORD U ISTO VREME MOŽE SAMO SA JEDNOG UREĐAJA I JEDNOG PRETRAŽIVAČA DA BUDE LOGOVAN NA SAJT TAKMIČENJA. UKOLIKO STE VEĆ LOGOVANI NEGDE, MORATE DA SE ODLOGUJETE.

54.156.39.245
CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
TESTIRANJE – KOJA PROFESIJA I ZANIMANJA ODGOVARAJU VAŠOJ DECI

SEMINAR – METODOLOGIJA PISANJA I PREZENTACIJE ISTRAŽIVAČKIH RADOVA UČENIKA

 

 

Konačna rang lista najuspešnijih učenika 1-3. mesto Republičkog takmičenja “INFOS2018″ koje se održalo 15.04.2018. u Boru.

Učenici su dobili diplome i medalje. Čestitamo učenicima i njihovim mentorima.

INFOS – INFORMATIČKA OLIMPIJADA OSNOVACA 2018

Име Презиме Разред Назив школе Место Ранг
Марко Арсенијевић 6. ОШ “3. октобар” Бор 1
Марија Лазаревић 6. ОШ “Вук Караџић” Блажево 1
Димитрије Ђурић 7. ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 1
Нађа Спасојевић 8. ОШ “3. октобар” Бор 1
Александар Митић 8. ОШ “Вук Караџић” Печењевце 1
Огњен Момиров 7. ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 1
Анђела Исаиловић 6. ОШ “Вук Караџић” Блажево 1
Димитрије Вујић 8. ОШ “Вук Караџић” Печењевце 1
Катарина Вујовић 8. ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 1
Александар Тодоровић 6. ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Јован Петровић 8. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 2
Урош Курјега 6. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 2
Маша Живковић 6. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 2
Никола Живковић 5. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 2
Анђела Лукић 8. ОШ “Анта Богићевић” Лозница 2
Немања Марковић 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Душан Тодоровић 6. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 2
Теа Миловановић 6. ОШ “Вук Караџић” Житковац 2
Матија Сорејевић 8. ОШ “Вук Караџић” Кладово 2
Немања Лукић 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Александар Кљајић 7. ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 2
Андреј Јанковић 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Лука Стојилковић 5. ОШ “Вук Караџић” Печењевце 3
Новак Георгијевић 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Бојан Ђурђевачки 8. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 3
Емилија Косановић 8. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Теодора Ливада 5. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Емил Књиса 6. ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 3
Андреј Холубек 8. ОШ “Млада Поколења” Ковачица 3