Rezultati INFOS2020 – Okružno takmičenje

Spisak učenika koji su osvojili jedno od prva tri mesta na INFOS2020 – okružnom takmičenju.

Spisak je sortiran po imenu.

Učesnik Razred Škola Mesto Osvojeno mesto
Aaccaa 7. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
aca73 7. ОШ “Никола Тесла” Винча 3
Aki12345Pet 7. ОШ “Аца Синадиновић” Лоћика 3
Aki1234Aki 6. ОШ “Вук Караџић” Печењевце 2
Aleksandar2007 6. ОШ “Никола Тесла” Винча 3
aleksandarzivkovic 9. ОШ “Браћа Рибар” Затон, Бијело Поље 3
Aleksandraa 8. ОШ “Петар Дедовић” Мурина 2
aleksandracvijanovic 7. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
aleksazivkovic95 6. ОШ “Никола Тесла” Винча 3
analjustina 5. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Anci 5. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 2
andji5 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Andrija108 5. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 1
andrijanazivkovic 9. ОШ “Браћа Рибар” Затон, Бијело Поље 3
astra28 1. ОШ “Југославија” Бар 3
Balsa 7. ОШ “Југославија” Бар 3
beloticisidora 8. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
car7 6. ОШ “Никола Тесла” Винча 2
Dajana 7. ОШ “Југославија” Бар 3
Daky 7. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
dusan12345 8. ОШ “Милан Вуковић” Херцег Нови 3
Elena21 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Emma 7. ОШ “Димитрије Тодоровић Каплар” Књажевац 1
galecicana 8. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
guest_1 7. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
harryp 6. ОШ “Кнез Лазар” Лазаревац 1
Ika 7. ОШ “Димитрије Тодоровић Каплар” Књажевац 1
ikaika2020 7. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
ilic.suzana06 7. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 2
Ilijaa 8. ОШ “Петар Дедовић” Мурина 2
ilijakrajcinovic 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
iva123 7. ОШ “Др Драгиша Ивановић” Подгорица 1
jana.09 5. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 2
janastoilkov 5. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 1
Janko2020 5. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 3
Jovan K. 6. ОШ “Иво Висин” Прчањ 3
jovan.kusevija 6. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 2
jovana.odalovic 6. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
KARATEKID 5. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 2
kristina.kovacevic 6. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 2
kurjegauroshinf 7. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
Lana 6. ОШ “Петар Дедовић” Мурина 2
lara 7. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 2
lara123 6. ОШ “Др Драгиша Ивановић” Подгорица 1
lazara 7. ОШ “Драго Миловић” Тиват 1
leki4951 8. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 2
Luka Rosic 8. ОШ “Његош” Котор 1
luka zukic 7. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
luka.catovic 8. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 2
LukaLukaLuka 7. ОШ “Вук Караџић” Печењевце 2
Ljubica Petrovic 5. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 1
ljubo.kovacic 7. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
malisha.veljkic 1. Гимназија “Светозар Марковић” Ниш 1
mara200721 6. ОШ “Душан Јерковић” Рума 1
marijamajstrovic2008 6. ОШ “Иво Лола Рибар” Рума 1
marinajanic2005 8. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
marko.vasiljevic 6. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
martina 7. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
masa.dasic 6. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
masaradivojev 8. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 1
masaspalevic 8. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
matej500 8. ОШ “Милан Вуковић” Херцег Нови 3
MikiMiki123 5. ОШ “Вук Караџић” Печењевце 3
Mila Pejovic 6. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 3
milan.samardzic 8. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
Milena 6. ОШ “Петар Дедовић” Мурина 2
Milija 8. ОШ “Петар Дедовић” Мурина 1
miloje123 8. ОШ “Др Драгиша Ивановић” Подгорица 2
Milorad 6. ОШ “Петар Дедовић” Мурина 1
MILOSH 7. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
MinaB 5. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 3
Nadipeg 6. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 2
nemanjamajstrovicruma 1. СШ “Бранко Радичевић” Рума 1
Nesa10 8. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
nevenaguresic1 9. ОШ “Браћа Рибар” Затон, Бијело Поље 3
nikola.pikolo 8. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
nikola.samardzic 8. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
nikolina.matic 1. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
pavlovic.sara006 7. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
petar.travar 7. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 2
petar123 7. ОШ “Др Драгиша Ивановић” Подгорица 3
petrovidanijela@gmail.com 7. ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 2
radetodosijevic 8. ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
relja001 6. ОШ “Никола Тесла” Винча 3
RF2007 7. ОШ “Димитрије Тодоровић Каплар” Књажевац 1
Roker_S_Moravu_1 8. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Roker_S_Moravu_2 7. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Roker_S_Moravu_3 8. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
sarasara 5. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Savo2005 8. ОШ ” Иван Милутиновић” Суботица 1
Savoo 7. ОШ “Петар Дедовић” Мурина 3
SomeoneImportant 7. Трећи крагујевачки батаљон Крагујевац 2
StasaM 8. ОШ “Петар Радовановић” Злот 3
stevan.vidovic 6. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
Sunce26 8. ОШ “Милан Вуковић” Херцег Нови 2
Takesi 6. ОШ “Никола Тесла” Винча 3
Tamara07 6. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
teeodoora 7. ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
una123 8. ОШ “Др Драгиша Ивановић” Подгорица 3
uros.rakovic 7. ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 2
Vanja2709 8. ОШ “Милан Вуковић” Херцег Нови 3
Vasilije 7. ОШ “Југославија” Бар 3
vidak.mrsic 8. ОШ “Вељко Дробњаковић” Рисан 3
Vukankaplar 7. ОШ “Димитрије Тодоровић Каплар” Књажевац 1
zarko005 8. ОШ “Никола Тесла” Винча 2
Zilee 7. ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 2
Zoka 8. ОШ “Петар Радовановић” Злот 3
zorica.milinovic 6. ,,Вељко Дробњаковић” Рисан 2