Raspored i vreme grupa učesnika za 10.05.2020. – INFOS2020 Republičko takmičenje

Spisak učesnika raspoređenih u grupama i terminima takmičenja.
Svaki učesnik iz neke grupe može SAMO U SVOM TERMINU GRUPE da odradi takmičenje, u suprotnom se smatra da je odustao od takmičenja. Nakon isteka tog vremena više nije moguće startovati takmičenje za tu grupu.

Morate da budete logovani!

 

GRUPA 1 , start takmičenja 10.05.2020. 10:00 - 10:15 h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
1
aca73 7. ОШ "Никола Тесла" Винча 1
Aki12345Pet 7. ОШ "Аца Синадиновић" Лоћика 1
Aleksandar2007 6. ОШ "Никола Тесла" Винча 1
aleksandarzivkovic 9. ОШ "Браћа Рибар" Затон, Бијело Поље 1
aleksandracvijanovic 7. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 1
analjustina 5. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
andji5 7. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
Andrija108 5. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
andrijanazivkovic 9. ОШ "Браћа Рибар" Затон, Бијело Поље 1
beloticisidora 8. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 1
car7 6. ОШ "Никола Тесла" Винча 1
Elena21 7. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
galecicana 8. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 1
ilijakrajcinovic 7. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
janastoilkov 5. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
KARATEKID 5. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
kurjegauroshinf 7. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 1
leki4951 8. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
Ljubica Petrovic 5. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
malisha.veljkic 1. Гимназија "Светозар Марковић" Ниш 1
mara200721 6. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
masaradivojev 8. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
masaspalevic 8. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 1
Mila Pejovic 6. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
Nadipeg 6. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
nemanjamajstrovicruma 1. СШ "Бранко Радичевић" Рума 1
Nesa10 8. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 1
nevenaguresic1 9. ОШ "Браћа Рибар" Затон, Бијело Поље 1
petrovidanijela@gmail.com 5. ОШ "Доситеј Обрадовић" Ниш 1
radetodosijevic 8. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 1
relja001 6. ОШ "Никола Тесла" Винча 1
sarasara 5. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
Takesi 6. ОШ "Никола Тесла" Винча 1
Tamara07 6. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
teeodoora 7. ОШ "Душан Јерковић" Рума 1
zarko005 8. ОШ "Никола Тесла" Винча 1


GRUPA 2 , start takmičenja 10.05.2020. 11:00 - 11:15 h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
Aaccaa 7. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
aleksazivkovic95 6. ОШ "Никола Тесла" Винча 2
harryp 6. ОШ "Кнез Лазар" Лазаревац 2
ikaika2020 7. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
jana.09 5. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
Janko2020 5. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
lara 7. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
lazara 7. ОШ "Драго Миловић" Тиват 2
Luka Rosic 8. ОШ "Његош" Котор 2
martina 7. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
MinaB 5. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
Roker_S_Moravu_1 8. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
Roker_S_Moravu_2 7. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
Roker_S_Moravu_3 8. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
SomeoneImportant 7. Трећи крагујевачки батаљон Крагујевац 2
StasaM 8. ОШ "Петар Радовановић" Злот 2
uros.rakovic 7. ОШ "Светозар Марковић" Крагујевац 2
Zoka 8. ОШ "Петар Радовановић" Злот 2


GRUPA 3 , start takmičenja 10.05.2020. 12:00 - 12:15 h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
Aleksandraa 8. ОШ "Петар Дедовић" Мурина 3
Anci 5. ОШ "Велизар Станковић Корчагин" Велики Шиљеговац 3
astra28 1. ОШ "Југославија" Бар 3
Balsa 7. ОШ "Југославија" Бар 3
Dajana 7. ОШ "Југославија" Бар 3
Daky 7. ОШ "Велизар Станковић Корчагин" Велики Шиљеговац 3
dusan12345 8. ОШ "Милан Вуковић" Херцег Нови 3
guest_1 7. ОШ "Велизар Станковић Корчагин" Велики Шиљеговац 3
ilic.suzana06 7. ОШ "Велизар Станковић Корчагин" Велики Шиљеговац 3
Ilijaa 8. ОШ "Петар Дедовић" Мурина 3
Jovan K. 6. ОШ "Иво Висин" Прчањ 3
Lana 6. ОШ "Петар Дедовић" Мурина 3
matej500 8. ОШ "Милан Вуковић" Херцег Нови 3
Milena 6. ОШ "Петар Дедовић" Мурина 3
Milija 8. ОШ "Петар Дедовић" Мурина 3
Milorad 6. ОШ "Петар Дедовић" Мурина 3
MILOSH 7. ОШ "Велизар Станковић Корчагин" Велики Шиљеговац 3
pavlovic.sara006 7. ОШ "Велизар Станковић Корчагин" Велики Шиљеговац 3
Savoo 7. ОШ "Петар Дедовић" Мурина 3
Sunce26 8. ОШ "Милан Вуковић" Херцег Нови 3
Vanja2709 8. ОШ "Милан Вуковић" Херцег Нови 3
Vasilije 7. ОШ "Југославија" Бар 3
Zilee 7. ОШ "Велизар Станковић Корчагин" Велики Шиљеговац 3


GRUPA 4 , start takmičenja 10.05.2020. 13:00 - 13:15 h
Učesnik Razred Škola Mesto Grupa
Aki1234Aki 6. ОШ "Вук Караџић" Печењевце 4
Emma 7. ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар'' Књажевац 4
Ika 7. ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар'' Књажевац 4
iva123 7. ОШ "Др Драгиша Ивановић" Подгорица 4
jovan.kusevija 6. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
jovana.odalovic 6. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
kristina.kovacevic 6. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
lara123 6. ОШ "Др Драгиша Ивановић" Подгорица 4
ljubo.kovacic 7. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
luka zukic 7. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
luka.catovic 8. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
LukaLukaLuka 7. ОШ "Вук Караџић" Печењевце 4
marijamajstrovic2008 6. ОШ "Иво Лола Рибар" Рума 4
marinajanic2005 8. ОШ "Змај Јова Јовановић" Рума 4
marko.vasiljevic 6. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
masa.dasic 6. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
MikiMiki123 5. ОШ "Вук Караџић" Печењевце 4
milan.samardzic 8. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
miloje123 8. ОШ "Др Драгиша Ивановић" Подгорица 4
nikola.pikolo 8. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
nikola.samardzic 8. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
nikolina.matic 1. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
petar.travar 7. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
petar123 7. ОШ "Др Драгиша Ивановић" Подгорица 4
RF2007 7. ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар'' Књажевац 4
Savo2005 8. ОШ " Иван Милутиновић" Суботица 4
stevan.vidovic 6. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
una123 8. ОШ "Др Драгиша Ивановић" Подгорица 4
vidak.mrsic 8. ОШ "Вељко Дробњаковић" Рисан 4
Vukankaplar 7. ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар'' Књажевац 4
zorica.milinovic 6. Вељко Дробњаковић Рисан 4