Finalni rezultati INFOS2018 – okružno takmičenje

 TESTIRANJE – KOJA PROFESIJA I ZANIMANJA ODGOVARAJU VAŠOJ DECI

Spisak učenika koji su se plasirali ZA REPUBLIČKO TAKMIČENJE. Spisak je sortiran po imenu.

Ime Prezime Razred Naziv škole Mesto Rang
Алекса Мутвић 7. OŠ ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 1
Алекса Гребовић 8. OŠ ОШ “Симеон Араницки” Стара Пазова 1
Александар Митић 8. OŠ ОШ “Вук Караџић” Печењевце 1
Александар Тодоровић 6. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Александар Пејовић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Александар Кљајић 7. OŠ ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 1
Александар Обухов 7. OŠ ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 1
Александра Цивић 7. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Александра Трајковић 8. OŠ ОШ “Никола Тесла” Винча 2
Алиса Марко 7. OŠ ОШ “Млада Поколења” Ковачица 1
Андреј Јанковић 7. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 1
Андреј Холубек 8. OŠ ОШ “Млада Поколења” Ковачица 2
Андрија Јевђић 5. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Анђела Забрдац 6. OŠ ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 3
Анђела Лукић 8. OŠ ОШ “Анта Богићевић” Лозница 1
Анђела Исаиловић 6. OŠ ОШ “Вук Караџић” Блажево 1
Аница Станковић 6. OŠ ОШ “Вук Караџић” Житковац 1
Богдан Станковић 8. OŠ ОШ “Мирослав Антић” Ниш 3
Богдана Јовановић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Бојан Бротхерс 8. OŠ ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
Бранко Тодоровић 8. OŠ ОШ “Мирослав Антић” Ниш 3
Валентина Пантић 7. OŠ ОШ “Вук Караџић” Блажево 2
Василије Арсеновић 6. OŠ ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 2
Вишња Стојановић 7. OŠ ОШ “Иван Горан Ковачић” Нишка Бања 1
Владимир Агатоновић 6. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Владимир Катић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Вукан Јоксимовић 5. OŠ ОШ “Димитрије Тодоровић Каплар” Књажевац 3
Дариа Опачић 5. OŠ ОШ “Анта Богићевић” Лозница 3
Дарко Светлик 8. OŠ ОШ “Млада Поколења” Ковачица 2
Димитрије Ђурић 7. OŠ ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 1
Димитрије Симовић 8. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Димитрије Вујић 8. OŠ ОШ “Вук Караџић” Печењевце 2
Дуња Ђурић 6. OŠ ОШ “Алекса Дејовић” Севојно 1
Дуња Стојановић 5. OŠ ОШ “Анта Богићевић” Лозница 1
Душан Тодоровић 6. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Елена Петровић 5. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Емил Књиса 6. OŠ ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 2
Емилија Косановић 8. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Искра Милованкић 6. OŠ ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 2
Јован Ђокић 5. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Јован Новокмет 6. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Јован Петровић 8. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Јован Недељковић 6. OŠ ОШ “Вук Караџић” Житковац 1
Јован Михајловић 5. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 2
Јован Пушкар 8. OŠ ОШ “Симеон Араницки” Стара Пазова 3
Јована Тодоровић 8. OŠ ОШ “Петар Радовановић” Злот 3
Јулијана Деспотовић 8. OŠ ОШ “Вук Караџић” Блажево 1
Јуца Јовановић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Катарина Вујовић 8. OŠ ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 3
Катарина Ранђеловић 6. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 3
Кристина Милошевић 7. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Лазар Илић 8. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Лазар Пешић 8. OŠ ОШ “Аца Синадиновић” Лоћика Грејач 2
Лазар Симић 8. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Лена Ранђеловић 6. OŠ ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 3
Лука Стојилковић 5. OŠ ОШ “Вук Караџић” Печењевце 2
Лука Лазаревић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 2
Лука Анђелковић 6. OŠ ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 2
Лука Сучевић 6. OŠ ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
Марија Лазаревић 6. OŠ ОШ “Вук Караџић” Блажево 3
Марија Ристић 8. OŠ ОШ “Мирослав Антић” Ниш 2
Марко Арсенијевић 6. OŠ ОШ “3.Октобар” Бор 1
Марко Јовичић 8. OŠ ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 1
Матија Сорејевић 5. OŠ ОШ “Вук Караџић” Кладово 1
Маша Радивојевић 6. OŠ ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 1
Маша Живковић 6. OŠ ОШ “Доситеј Обрадовић” Ниш 1
Милан Спасеновић 7. OŠ ОШ “Симеон Араницки” Стара Пазова 2
Милица Вукојичић 7. OŠ ОШ “Вук Караџић” Блажево 2
Милица Михајловић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Милица Ицић 8. OŠ ОШ “Мирослав Антић” Ниш 3
Милош Цивић 5. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 2
Милош Зајкесковић 8. OŠ ОШ “3.октобар” Бор 1
Мина Лукић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Нађа Спасојевић 8. OŠ ОШ “3. октобар” Бор 1
Невена Новаковић 8. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Невена Радојевић 8. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Нела Николчић 6. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 2
Немања Богдановић 7. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Немања Глигоријевић 7. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Немања Лешевић 5. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 2
Немања Лукић 7. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Немања Мајстровић 7. OŠ ОШ “Иво Лола Рибар” Рума 2
Немања Марковић 7. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 2
Никола Коларовић 7. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 1
Никола Аџић 7. OŠ ОШ “Алекса Дејовић” Севојно 3
Никола Незнановић 7. OŠ ОШ “Симеон Араницки” Стара Пазова 1
Никола Орошић 7. OŠ ОШ “Симеон Араницки” Стара Пазова 2
Никола Живковић 5. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Никола Ракић 7. OŠ ОШ “Алекса Дејовић” Севојно 2
Николина Врска 6. OŠ ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 2
Новак Георгијевић 7. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 1
Огњен Ђурић 8. OŠ ОШ “Симеон Араницки” Стара Пазова 1
Огњен Канић 5. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Огњен Момиров 7. OŠ ОШ “Никола Тесла” Нови Сад 1
Петар Ранђеловић 7. OŠ ОШ “Симеон Араницки” Стара Пазова 1
Сара Павловић 5. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Сара Радовац 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 3
Софија Бурсаћ 8. OŠ ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 1
Стефан Савић 7. OŠ ОШ “Алекса Дејовић” Севојно 3
Стефан Вукићевић 5. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Теа Миловановић 6. OŠ ОШ “Вук Караџић” Житковац 1
Теодора Николић 8. OŠ ОШ “Мирослав Антић” Ниш 1
Теодора Ливада 5. OŠ ОШ “Душан Јерковић” Рума 3
Теодора Грабовица 6. OŠ ОШ “Бошко Палковљевић Пинки” Стара Пазова 3
Теодора Радић 7. OŠ ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
Тијана Мијајловић 7. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Тијана Милошевић 8. OŠ ОШ “Миодраг Чајетинац Чајка” Трстеник 1
Томислав Манојловић 8. OŠ ОШ “Светозар Марковић” Крагујевац 1
Трифун Ђорђевић 5. OŠ ОШ “Велизар Станковић Корчагин” Велики Шиљеговац 1
Урош Курјега 6. OŠ ОШ “Змај Јова Јовановић” Рума 1
Филип Ранђеловић 5. OŠ ОШ “Димитрије Тодоровић Каплар” Књажевац 1